نمایشگاه جامع تعاون

نمایشگاه جامع تعاون

اتاق تعاون ایران به مناسبت هفته تعاون و با هدف ارائه دستاوردهای و فرصتهای سرمایه گذاری تعاونیها و اتحادیه ها، رشد اقتصادی، تقویت نظام تعاون، ارتقاء کار آفرینی و اشتغال، تحقق حماسه اقتصادی و بهبود کسب و کار، ارائه ظرفیتها و توانمندیهای بخش تعاون در ارتقاء تولید ملی، ایجاد اشتغال مولد و پایدار در کشور نمایشگاه جامع تعاون را از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهرویور ماه سال جاری برگزار می نماید.

 

به گفته غلامرضا رضائیان، مدیر اجرائی این نمایشگاه، "نمایشگاه جامع تعاون" جامع ترین نمایشگاه مدرن و متناسب با شرایط روز ایران و جهان در بخش تعاون در ایران می باشد که طی سه روز به منظور تحول در آینده تعاونی های کشور فرصت مشارکت و دسترسی به پروژه های عظیم و کلان تعاونیهای کشور را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. به گفته وی آشنایی با فن آوریهای نوین در بخشهای مختلف تعاونی در حوزه های کشاورزی، صنعتی، معدنی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمران، دهیاری ها، بنیادهای تعاون روستایی و عشایری، زنان، صنایع دستی، فرش دستباف، خدمات و بخشهای دیگر از ویژگیهای این نمایشگاه است.

 

"نمایشگاه جامع تعاون" با توجه به حمایت و مشارکت اتاق تعاون ایران، وزارتخانه ها، سازمانها، تعاونیها و اتحادیه ها و حضور رایزنان اقتصادی سفارتخانه های مستقر در ایران و حضور مقامات بلندپایه کشوری، وزرا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردها و توانمندیهای تعاونیها و تولید کنندگان کشور در زمینه تجارت و صادرات پایدار و بلند مدت به شمار می رود.

 

شرکتهای تعاونی و تولیدی علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه می توانند جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با ستاد برگزاری و دبیرخانه اجرائی نمایشگاه به نشانیهای زیر تماس بگیرند:

 

ستاد برگزاری: تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از چهارراه طالقانی، پلاک ۸۳، اتاق تعاون ایران

تلفن: ۸۸۶۰۴۰۶ – ۹

دبیرخانه اجرائی: تهران، خیابان شریعتی، حسینیه ارشاد، خیابان قبا، کوچه خوشک، پلاک ۱۴، واحد ۳

تلفن: ۲۲۸۹۳۰۰۸ – ۹